״על תשוקה, שליחות ומה שבלב״

שמי נטע אוסציוב, הלקוחות שלי מספרות שיש לי קסם בידיים ואם להודות לפעמים זה מרגיש לי אמיתי. אני מומחית בטיפולי פנים, שיקום העור והסרת שיער ובעלת קליניקה ברמת אביב.
המומחיות שלי הינה שילוב של ידע רב שנים, מקצועיות חסרת פשרות, חדשנות טכנולוגית פורצת דרך, עבודה עם מותגי קוסמטיקה האיכותיים ביותר בעולם, ויותר מכל אלה, תשוקה אמיתית לחולל שינוי משמעותי אצל אנשים בכלל ונשים בפרט.

הקשר עם הלקוחות שלי, הוא אחת המתנות הגדולות שאני מקבלת תוך כדי עבודה…
כשלקוחה אומרת "נטע, את חסרה לי בפנים…" זה אומר עבורי הכל.
וכשלקוחה אחרת אומרת "נטע, טיפלת באלפי פנים במשך כל חייך וזה מדהים כי אני מרגישה כאילו אני היחידה…" זה מרגש אותי עד כדי דמעות ומחזק את הידיעה שגם הלקוחות מרגישות שהלב שלי נמצא עמוק בתוך הטיפולים שלי.

אני מלאת הודיה על העשייה והלקוחות שלי ומאמינה באמונה שלמה שזוהי שליחות חיי.
החלום הגדול שלי הוא להגיע לכמה שיותר אנשים ולעזור להם.
בשביל שינוי אמיתי ותוצאות משנות חיים…. אני קמה כל בוקר.

כשהמקצוע בוחר בך...

תמיד האמנתי שאנשים בוחרים מקצוע…לומדים אותו, משקיעים ועוסקים בו
היום אני יודעת בוודאות שיש אנשים שהמקצוע בוחר בהם… וזה בדיוק מה שקרה אצלי.

אני זוכרת את עצמי כבר בגיל 3, מתלווה למקום העבודה של אמא שלי אשר ניהלה מכון קוסמטיקה.
אמא עבדה המון שעות ביממה, וההזדמנות היחידה לבלות איתה היתה להגיע איתה לעבודה, כך מצאתי את עצמי איתה בקליניקה פעמים רבות במשך שנים…

אני זוכרת איך התמגנטתי והתאהבתי במראה הנשים היפות שהיו שם, בטיפולי הפנים, במסיכות השונות שנמרחו על העור, בזמן הרגוע בו הן היו שוכבות על מיטת הטיפולים ואמא היתה מטפלת בהן…זה הרגיש לי כמו מרקחת קסמים ושבה את ליבי .

על אף שביליתי שם כ"כ הרבה שעות, ימים, שבועות, חודשים ושנים, לא חשבתי שזה מה שאעשה כשאהיה גדולה…
בגיל 17 התחלתי ללמוד לתואר בשיווק וכלכלה באוניברסיטת מוסקבה.
בין לבין בערבים, למדתי קוסמטיקה כי אמא אמרה שאני צריכה שיהיה לי מקצוע בידיים כי אין לדעת לאן החיים יובילו אותי.
לא תכננתי שזה מה שיקרה…אך מהר מאוד השמועה עברה מפה לאוזן בין נשות האזור, המוניטין גדל וכך מצאתי את עצמי עובדת עם אמא…קליניקה אחת, 2 מטפלות, מיטה לצד מיטה כך זה נמשך עד גיל 23, תוך כדי לימודי קוסמטיקה סיימתי בהצלחה גם את לימודי התואר.

זו הזדמנות מצויינת להודות לאמא שלי שעודדה אותי ללמוד מקצוע שאני כ"כ אוהבת ומחוברת אליו.

חלומות נועדו כדי להגשים אותם...

את התובנה המדהימה הזאת קיבלתי כבר בגיל 6.
הייתי ילדה שובבה ומרדנית, חלמתי חלומות שלא תמיד הבנתי את משמעותם אבל בליבי הרגשתי שאני שונה ומיוחדת ושאם יש משהו שאני רוצה…. אין דבר שלא אוכל להשיג ולהגשים.

בגיל 24 אחרי מס' שנות עבודה במחיצת אמא, הרגשתי שהעולם קורא לי לבוא, להכיר ולחוות הזדמנויות נוספות.

עם המון התרגשות, 100$ בכיס וחלום גדול בלב , עשיתי עלייה לישראל.
השנים הראשונות היו קשות משאוכל לתאר: מנטלית, פיזית ונפשית.
כשאני חושבת על כל התלאות והדרך המפותלת שעברתי אני נרגשת ומופתעת כל פעם מחדש מאיפה אספתי את כוחות הנפש לאחוז חזק בחלום, להאמין ולא להרפות…
היום אני יודעת שאלו השנים המעצבות והמשמעותיות ביותר בחיי, בזכותם אני מי ומה שאני כיום.

כשהגעתי לישראל, הבאתי איתי ערכה בסיסית של מסכות ומכשירים שהיו לי בקליניקה ברוסיה, תליתי מודעה באולפן והתחלתי לטפל בלקוחות שהגיעו אליי מפה לאוזן…. 

אחרי מס' שנים לא קלות, המזל האיר לי את פניו והפגיש אותי עם אנשים מדהימים שזיהו את הפונטציאל והרצון הגדול שבי, פתחו בפניי דלת ואיפשרו לי ללמוד, לעבוד ולהתפתח בתחום שהכי מרגש אותי ואני הכי טובה בו – "קוסמטיקה"

כך הגעתי לקליניקה לאסתטיקה רפואית של ד"ר ג'ימס שאול המופלא, אשר חשף בפני את עולם טכנולוגיית הלייזר, קיבלתי ידע והכשרה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר, עבדתי בקליניקה מס' שנים עד אשר התאחדנו עם ביה"ח הדסה אשר פתחו מקום מדהים עם פונטציאל טיפולים וטכנולוגיה ברמה הגבוהה ביותר, שם המשכתי לעבוד כטכנאית לייזר בכירה במשך שנים רבות.

מאז ועד שנת 2009, עבדתי כתף אל כתף עם בכירי ובכירות בענף הקוסמטיקה בישראל (דבורה לייבוביץ, חביבה ריבקין, רוני קאופמן, ועוד…), צברתי ניסיון וידע רב בכל תחומי קוסמטיקה ועל כך אודה כל חיי

התשוקה לידע והלמידה מהטובים ביותר...

 

ההכשרה המקצועית שלי מורכבת מעשרות שנים של למידה אצל המומחים הטובים בעולם,
ביניהם: האקדמיה של חווה זינגבוים, טובי רמות, רונית שגב, אורלי בורגר, אילן גולברג,  המחלקה הרפואית באיכילוב, מכללת ICC ודיפלומות מקצועיות רבות מהכשרות ברחבי העולם. 

יחד עם כל אלה, התשוקה להמשיך ללמוד ולהכיר בשורות חדשות לעולם אינה נעלמת.

אני מקפידה ללכת לכל כנס מקצועי, סוקרת פיתוחים בכל העולם, קוראת מאמרים וממשיכה להרחיב את הידע המקצועי שלי, כל זאת מתוך הרצון להעניק למטופלות שלי את הטיפול והידע הטובים  ביותר.

 

יצירת קשר

נטע 050-5902801
neta.usacheva@gmail.com