בתקשורת

לאישה

נטע אוסצ׳וב, קוסמטיקאית ובעלת ״netali charm״ – קליניקה לאסתטיקה רפואית, 45, נשואה+3, רמת אביב

אמא שלי רופאת עור וקוסמטיקאית ותיקה, שחיה את התחום. פיתחתי תשוקה למקצוע בגיל צעיר מאוד, בעקבותיה. התחלתי ללמוד קוסמטיקה ברוסיה ובגיל 24 עליתי לישראל. אחרי תקופת התאקלמות מצאתי את מקומי בארץ והתחלתי לעבוד כטכנאית לייזר בקליניקה לאסתטיקה רפואית. נחשפתי לידע עצום. במקביל למדתי קוסמטיקה רפואית ובעידוד הלקוחות פתחתי עסק משלי. משם הקריירה התחילה לשגשג. אני לומדת תמיד אצל הטובים ביותר, יש לי ניסיון של שני עשורים ואני משתמשת בחומרים הטובים ביותר, ומתאימה ללקוח טיפול ייחודי, בשילוב אינטואיציה וידע מקצועי.

עבודתי היא סוג של שליחות. אני כמו אמא של לקוחותיי והכרת התודה שלהן מרגשת. אני לוקחת אותן למסע איתי. יש לי קשר עמוק איתן. נשים הרות שבאו אלי שולחות היום את בנותיהן המתבגרות לטיפולים, וזה מדהים.

התחום הבולט אצלי בקליניקה הוא אנטי אייג׳ינג. יש לי מכשור ברמה הגבוהה ביותר ואני עובדת בטכנולוגיות LDM LED (אולטרסאונד), (Fractional) C.energy, IPL, PLASMAGE. בקליניקה יש צוות רופאים מומחים שמשיגים עבור הלקוחה את התוצאות המקסימליות, האסתטיות והטבעיות ביותר. הסוד להצלחה הוא כשאסתטיקה, מדע וטכנולוגיה נפגשים.

מה שממלא אותי בחיים, חוץ מהעבודה, הוא הילדים, המשפחה והחברים, ותרגול עקבי של פילאטיס.

עברתי הרבה בחיים ומה שחיזק אותי היה לימודי קבלה וחיבור לעצמי ולרוחניות, וזה מקור ההשראה שלי. אני מאמינה בכוחות שלי ומודעת לעצמי.

במקצוע שלי, להיות אישה זה רק יתרון. יותר קל ללקוחה להיפתח לאישה שמטפלת בה בתחום האסתטי. אני כמו פסיכולוגית וחייבת להיות כימיה ביני לבין הלקוחות.

פייסבוק: Netali Charm – אסתטיקה וקוסמטיקה רפואית מתקדמת ברמת אביב, אינסטגרם: netali_charm, netali-charm.com

נטע עיתון לאשה

ידיעות תל אביב

שם: נטע (נטליה) אוסצ'יוב
גיל: 45
מקצוע: "קוסמטיקאית. אני עובדת המון שעות ביום ואוהבת מאוד את מה שאני עושה. העבודה שלי זה החיים שלי. אני חיה אותה מגיל צעיר מאוד. גם אמא שלי היתה בתחום הזה ותמיד חלמתי להצליח בו. החלום התגשם מעבר לציפיות שלי".
מצב משפחתי: "אני נשואה למשה שמש ואמא לשלושה גוזלים – תאומים בני שש, ירדן וליאור, שעולים לכיתה א', ואלין שעולה לכיתה ג'".
מאין את במקור? "עליתי מעיר קטנה ברוסיה לפני 20 שנה. היו לי מאה דולר בכיס ורצון גדול מאוד למצוא את עצמי, להכיר את עצמי פה ולהתחיל דרך חדשה. הרגשתי מיד שהגעתי הביתה, שאני שייכת".
כמה זמן את גרה בתל אביב? "19 שנה, אוטוטו 20. בהתחלה גרתי בפלורנטין ומשם עברתי לנווה צדק, קרוב לים. כשהגעתי לפה התחלתי לעבוד בניקיון, במלצרות, בבתי אבות. הלכתי לעבוד בתאטרון גשר ובהיכל התרבות כסדרנית כי אני אוהבת מוזיקה ותרבות".
במה תל אביב דומה למקום שבאת ממנו ובמה היא שונה ממנו? "הגעתי מעיר קטנה ליד מוסקבה. היה אפשר להגיע מקצה אחד שלה לקצה האחר בזמן קצר יחסית, וזה מזכיר את המצב בתל אביב. השוני הוא בזה שבתל אביב יש אנרגיה אחרת, זו עיר של הזדמנויות. מהקצה של לוינסקי ועד רמת אביב, שבה אני גרה, יש בדרך כל כך הרבה סגנונות, והכל מסתדר יחד בסינרגיה ייחודית. הכל אפשרי פה, ואני דוגמה טובה מאוד לזה. בהתחלה שכרתי דירה, מטר על מטה, ולא היה לי אפילו מקרר. עבדתי קשה והיום אני מנהלת קליניקה מוצלחת, מעסיקה רופאים כי הכל אפשר בעיר הזאת".
איפה בחרת להצטלם ומדוע? "לא כל המשפחה שלי יהודים. סבא שלי יהודי, אז כשעליתי לפה היה לי חשוב להתעמק, להכיר את ההיסטוריה, להבין. בחרתי ללמוד יהדות כי הבנתי שאני רוצה להתגייר כדי להיות ממש חלק מהעם שלי. זו היתה בחירה אישית לגמרי. שמחתי להכיר אנשים כמוני, חילונים שבחרו לחזור בתשובה. הם הקימו בית כנסת בנווה צדק, והייתי הולכת אליו כל שבת. הכרתי שם אנשים מקסימים. היה זוג שלקח אותי תחת חסותם, והוא ממש הפך למשפחה בשבילי, ביליתי איתו המון. אני חושבת שזה עשה שינוי גדול מאוד בחיים שלי, נתן לי ביטחון, הבנה, נפתח בי משהו. ההתעמקות ביהדות והגיור השלימו את הפזל מבחינתי. קיבלתי את המשפחה היהודית שהיתה חסרה לי במרחב האורבני שכל כך אהבתי מהרגע הראשון.
מה חסר לך בעיר ומה היית רוצה לשנות בה? "מחירי הדירות פה יקרים מאוד. יוקר המחיה ממש בעייתי. לזוגות הצעירים קשה מאוד. מי שאין לו תמיכה מההורים קשה לו מאוד. אמנם אני מצליחה ולא חסר לי שום דבר, אבל משפחה ממוצעת לא יכולה לקנות דירה בתל אביב, לא משנה באיזה איזור. זה מטורף. אפילו אנשים כמוני, שכן ביססו את עצמם לגמרי בכוחות עצמם, שעבדו קשה יומם ולילה כדי לבנות עסק מצליח כמו שני, לא יכולים לקנות פה בית. לא הם ולא אני. זה אבסורד".
תל אביבים הם: "אנשים אנרגטיים, אנשים שהעיר משרה עליהם אנרגיה מיוחדת, והם מרגישים אותה והופכים להיות חלק ממנה. רק מי שיודע להכיל את העיר הזאת הוא תל אביבי. זו לא עיר לכל אחד. כשאתה תל אביבי אתה תל אביבי בדם כי העיר זורמת בדם שלך, זו שייכות בלתי ניתנת להתרה".

בראש - פורטל יופי ישראלי

פיסול האף ללא ניתוח

מתי לפנות לפיסול האף ללא ניתוח.
כאשר אנו מדברים על ניתוח אף (תיקון צורת האף), ניצבות בראשנו תמונות של ניתוח כירורגי ותקופת התאוששות ארוכה לאחריו.
אבל יש שיטה כיום שלא כוללת ניתוח, ומאפשרת שינוי בצורת האף – זאת בעזרת חומצה היאלורונית.
בזכות ההזרקות, אנחנו יכולים לקבל את אותו האפקט שבקבלים בניתוח, אך למנוע את כל החסרונות ותופעות הלוואי שבאות איתו.

בעזרת חומצה היאלורונית ניתן:

– להביא למראה סימטרי
– לשנות את צורת קצה האף
– לשנות את צורת האף
– להחליק את גשר האף
– לתקן גבנון
– לתקן טעויות שנגרמו כתוצאה מניתוח

במהלך טיפול זה, מילוי בעל חומצה היאלורונית מוזרק מתחת לעור.
חומצה זו נמצאת ברוב הרקמות של הגוף שלנו ויש לה השפעה ישירה על תהליכים של חילוף החומרים במי הרקמות.
החומצה היא כמו ספוג, אוספת נוזל, וכך ממלאת אזורים מסוימים מתחת לעור בעזרת ג'ל, ובכך נותנת לנו את האפשרות לתקן את הצורה של האף.
אזור ההזרקה וסוג המילוי נקבעים בהתייחס לתוצאה הנדרשת, אליה אנו שואפים
אם אנחנו צריכים לטפל בפגמים קטנים (למשל, להחליק את גשר האף), אנו נשתמש במילוי מונופאסי.
החומר מורכב מחלקיקים באותו גודל והוא מתחלק באופן שווה על פני שטח מסוים.
אם אנחנו צריכים לשנות את קצה האף, נשתמש במילוי ביפסי (ג'ל עם צפיפות גבוהה יותר) אשר מוזרק בקפידה מתחת לעור על מנת להשיג את האפקט הרצוי.

ההבדלים העיקריים בין הטיפול הזה לניתוח כירורגי:

– אין צלקות
– אין צורך לשכב על מיטת ניתוח ולהמנע מפעילות במשך מספר ימים.
– אין תקופת שיקום
– הליך מהיר (נמשך עד שעה, ובמקרים מסוימים כ30 דק)
– אין הרדמה כללית

מוגש ע"י קליניקה לאסתטיקה Netali Charm, בתל אביב

בראש - פורטל יופי ישראלי​

רשת 13

Netali charm: קוסמטיקה רפואית מתקדמת

מודל היופי הנשי עבר תהפוכות ושינויים במהלך ההיסטוריה, אך לכל אורכו ההקפדה על אסתטיקה והיגיינה היו שניים מהמרכיבים החשובים ביותר בתיאור היופי. בשנים האחרונות עולם הקוסמטיקה התפתח וכיום נחשב לאחד מהתחומים המשגשגים ביותר. עורכות מדור העסקים של רשת יצאו לבדוק עבורכן את הקליניקות המובילות בישראל לטיפולים קוסמטיים ואסתטיקה רפואית

אחת מהקליניקות המובילות בישראל הינה Netali charm, המעניקה טיפולי קוסמטיקה רפואית מתקדמת. את הקליניקה הקימה נטע אוסציוב, מומחית לטיפולי פנים ושיקום העור שפיתחה שיטה חדשנית ופורצת דרך המעניקה למטופליה מראה מושלם.  

בשיחה שערכנו עם נטע, שמענו ממנה על הרקע שהוביל אותה לעסוק בתחום "תמיד האמנתי שאנשים הם אלו שבוחרים את המקצוע שלהם. היום אני יודעת בוודאות שיש אנשים שהמקצוע בוחר בהם, כיוון שזה בדיוק מה שקרה אצלי. אני זוכרת את עצמי כבר בגיל 3, מתלווה למקום העבודה של אימא שלי אשר ניהלה מכון קוסמטיקה. לאט לאט מצאתי את עצמי מתאהבת במקצוע, ולכן במקביל ללימודי התואר הראשון בשיווק וכלכלה למדתי גם קוסמטיקה. התחלתי לקבל לקוחות לטיפולים קוסמטיים, במקביל ללימודים. עד מהרה השמועה התפשטה כמו אש בשדה קוצים, והתחלתי לצבור מוניטין וקהל לקוחות רב."

כשהגיעה לישראל, נטע החליטה ללכת עם התשוקה והחלה לעסוק בענף הקוסמטיקה, בליווי אנשי המקצוע המובילים בישראל "למדתי מהבכירות בענף קוסמטיקה בישראל, ביניהן חווה זינגבוים, אנה לוטן וחביבה ריסקין עד שהחלטתי לפרוש כנפיים ולפתוח קליניקה לאסתטיקה רפואית מתקדמת, Netali charm, ברמת אביב."

גם כיום, נטע לא נחה על זרי הדפנה, וממשיכה ללמוד ולהתפתח במטרה להוביל את התחום "אני מקפידה ללכת לכל כנס מקצועי, סוקרת פיתוחים בכל העולם, קוראת מאמרים וממשיכה להרחיב את הידע המקצועי שלי." היא מספרת "כל זאת מתוך הרצון להעניק למטופלות שלי את הטיפול והידע הטובים ביותר."

בקליניקה מעניקים למטופלים מעטפת שלמה בתחום האסתטיקה והקוסמטיקה, החל מטיפולי פנים קלאסיים כגון אייג'ינג, אנטיאייג'ינג, פיגמנטציה, אקנה ופוסט אקנה, הסרת שיער בלייזר ואפילציה. 

מעבר למקצועיות ולאיכות הטיפולים, אין כל ספק כי הייחודיות של הקליניקה של נטע טמונה בקשר המיוחד שנרקם בין נטע וצוות הרופאים במקום אל המטופלות. נטע מדגישה כי היא מקפידה על כך שהקליניקה תשמור על סגנון הבוטיק המאפיין אותה, מתוך מטרה להעניק לכל לקוחה יחס אישי "כל מטופלת שלי מרגישה כאן בבית משום שאנו דוגלים בשירות אישי מעל הכל. האווירה בקליניקה תמיד נעימה ורגועה ומשרה ביטחון. כל המטופלות מתמסרות אליי ואף מתייעצות איתי לגבי נושאים רבים, לעיתים אני מרגישה שאני משמשת גם בתור פסיכולוגית שלהן, אך אני עושה זאת באהבה גדולה וכמובן שומרת על דיסקרטיות מלאה עבורן."

מבדיקה שערכנו, עולה כי המטופלות הרבות שפוקדות את הקליניקה באופן קבוע מרעיפות שבחים רבים אודות איכות הטיפולים, ואף נוהגות לכנות את נטע בכינוי המחייב "קוסמת", בשל ידי הקסם שלה שמצליחות להעניק לכל אחת מהן מראה זוהר ומושלם.

בנוסף לטיפולים הקוסמטיים, בקליניקה מעניקים שירותי אסתטיקה רפואית מתקדמת. באמצעות שיתופי פעולה עם רופאים מומחים בעלי שם עולמי בתחום האסתטיקה הרפואית, בקליניקה מבצעים הזרקות בוטוקס, חומצה היאלורונית, עיצוב ופיסול פנים וטיפול אסתטי בנימי דם והעלמת ורידים.

כל הטיפולים מבוצעים ברמה בינלאומית תוך הקפדה על שימוש בחומרים האיכותיים ביותר המאושרים על ידי משרד הבריאות.

על אף הסטיגמה הרווחת בנוגע לטיפולים האסתטיים, לפיה ללקוחות מתקבל מראה מצועצע בעקבות הטיפול, לנטע חשוב להבהיר כי בקליניקה דוגלים באסתטיקה טבעית "אנחנו לא מפסלים בובות. המטרה שלנו היא להעניק למטופלים את המראה האולטימטיבי עבורם תוך הקפדה על המראה הטבעי."

אחד השיקולים המרכזיים בבחירת שירות של מומחה, הוא זהות האדם והמקצועיות שעומדת מאחוריו. הרזומה המרשים, איכות העבודות והיחס האישי ללקוחות לא מותירים צל של ספק – נטע אוסציוב היא הבחירה של עורכות המערכת. 

קליניקה לאסטטיקה

בואי להנות מתוצאות אמיתיות

        נטע 0505902801             neta.usacheva@gmail.com

נטע 0505902801  |  neta.usacheva@gmail.com