עיצוב ופיסול פנים

עיצוב ופיסול פנים הינו תהליך הרמה ומיצוק עור הפנים (ללא ניתוח) ואחת השיטות הנפוצות ביותר בקוסמטיקה העכשווית.
הטיפול מקנה לעור הפנים מראה צעיר, רענן ואלסטי ומחזיר את הנפח שאבד במשך השנים. המילוי מתבצע באמצעות חומרים מתקדמים ובטוחים בעלי אישור FDA

  (JUVEDERM, STYLAGE חומצה היאלורונית ובוטוקס,JALUPRO, Revanesse , Filorga , Teosyal , RRS@HA , DYSPORT , Aptos)

חומצה היאלורונית בשילוב ייחודי עם אנטי אוקסידנט טבעי להארכת משך התוצאה והגנה על העור ומאפשרים תוצאות מיידיות ומראה טבעי, הפחתת סימני אדמומיות לאחר ההזרקה. הטיפול מתקיים במגוון רחב של מוצרים בעלי דרגות סמיכות ואלסטיות שונות להתאמה מירבית לעומק הקמט ומיקומו.

הזרקת בוטוקס

מסייעת בעיקר בהעלמת קמטי הבעה, הרמת גבות, שיפור מראה הצוואר, הרמה עדינה של קצה האף והשטחת קמטוטים מעל השפה העליונה ובזוויות הפה. באמצעות עיצוב ופיסול פנים ניתן להחליק ולמלא קמטים, להשיב את הנפח שאבד, למלא סנטר, להדגיש ולשחזר קו לסת, לטפל במרקם העור, לעבות שפתיים, להגביה עצמות לחיים, להרים עפעפים, להסיר צלקות ועוד… ** טיפול למילוי קמטים אורך 10-20 דק' בהתאם לאזור המטופל. ** הטיפול אינו מצריך השגחה או טיפול רפואי מיוחד, ואחריו משתחררים הביתה וחוזרים לשגרת החיים. ** אין הגבלת גיל לביצוע מילוי קמטים.

חומצה היאלורונית

הינה חומצה הקיימת בגופנו באופן טבעי, עם השנים הייצור הטבעי של החומצה הולך ופוחת. תפקידה של חומצה לשמור על לחות העור ולעודד את ייצור הקולגן והאלסטין האחראיים על המראה הצעיר והרענן בעיקר באזור הפנים.

חומצה היאלורונית היא חומר סמיך מאוד דמוי ג'ל, היא מהווה כחומר מילוי המעניק נפח בפנים ובשפתיים, מילוי קמטים עיצוב עצמות  לחיים ועוד….
ניתן להשתמש בחומצה כדי לטפל בחלק התחתון של הפנים, בצידי הפה, מעל השפה העליונה, בלחיים ועוד…

השפעת הטיפול היא מידית והתוצאה הסופית מתקבלת כלאחר שבוע, מכיוון שהחומצה נספגת באיטיות בעור, אפקט החומצה נמשך בין חצי שנה ועד כשנה וחצי מיום ההזרקה.

TEOSYAL טאוסיאל

הינו חומר מילוי קמטים המגיע בשבע דרגות של סמיכות: החל מעדין מאוד ועד לסמיך ביותר. בחומר קיים ריכוז גבוה של חומצה היאלורונית בתוספת כמויות מזעריות של פרוטאין ובקטריות אנדוטוקסין ולכן הוא נחשב לאחד החומרים הנקיים והטהורים ביותר מבין חומרי המילוי הקיימים בשוק. לטאוסיאל יש חומר מילוי יעודי לעיבוי שפתיים ומילוי לשקעים לעיניים. מילוי קמטים על ידי הזרקת טאוסיאל מקטין את הסיכויים לתופעות לוואי כמו דלקות מקומיות, בצקות ואדמומיות באזורים המוזרקים, אך אינו מומלץ לבעלי רגישות גבוהה לחומצה היאלורונית.

טיפול בשקעי עיניים הפך לאחד הטיפולים הפופולאריים ביותר בעקבות אפקט האנטי אייג'ינג המדהים שלו. אך למרבה הצער, כרגע יש מעט מאוד רופאים שיודעים לעשות זאת בצורה מקצועית ומדויקת. אני יודעת את זה מניסיון אישי, מכיוון שמספר רב של נשים מגיעות למרפאה שלנו בדיוק על מנת לתקן עבודה של מישהו אחר. תחילה הרופאים שלנו מעלימים את החומר שכבר הוזרק בעבר,ואז מבצעים תיקון איכותי. אם ביצעת טיפול זה ואינך מרוצה מהתוצאה, אנא צרי קשר עם הקליניקה שלנו @netali_charm, אנו נוכל לתקן זאת. אבל עדיף כמובן, לעשות הכל באופן מושלם כבר מההתחלה- בשביל זה, בחרו רופא עם ניסיון! זו באמת עבודת נמלים, תשימו לב לעובדה שלרופא ניסיון רב עם אזור הסולקוס נזלוביאל. מכיוון שלא כל הרופאים מכירים את השיטה הנכונה לעבודה עם האזור סביב העיניים. זה מורכב וחשוב מאוד לקחת בחשבון את המאפיינים האנטומיים האישיים של המטופל, את מידת גמישות העור, נוכחות של בקע שומני בעפעפיים התחתונים ועוד ועוד. ראשית, הבהירו את כל הפרטים הללו לגבי הרופא שאתם חושבים ללכת אליו ורק אז הפקידו את עצמכם בידיו. או שפשוט תגיעו לקליניקה שלנו, הרופאים של הקליניקה מאסטריות בעבודתה ומבצעות טיפולים באיזור שקעי עיניים מצוין ומדויק .

הרדיאס Radiesse

הינו חומר מילוי עמיד וסמיך המבוסס על קלציום, הנמצא באופן טבעי בגוף האדם, ועל כן הוא חומר בטוח ביותר לשימוש.
חומר הרדיאס, מעודד את ייצור הקולגן, כך אנו מטפלים בסיבות להזדקנות ולא רק בתוצאות
. הוא לא רק ממלא את הקמטים אלא גם מעניק הרמה ושיפור במרקם העור והכל בהזרקה אחת.
הפעולה המשולשת מביאה לתוצאה הוליסטית של עור רענן, מלא ומתוח ומקסימום חידוש קולגן- מולקולת הנעורים
.
התוצאות מדהימות ומקנות מראה טבעי ויפה לאורך זמן.

ניתן להשיג באמצעותו 3 יתרונות בהזרקה אחת:
מילוי קמטים והשבת נפחים 
הרמה נראית לעין
שיפור מרקם העור

אחד המאפיינים הייחודיים של רדיאס עבור רופאים בתחום האסתטיקה, 
הוא היכולת להתאים אותו בקלות למגוון מצבים בהתאם לצורך ולפנים המטופלות:

מילוי קמטים וקמטוטים 
נפח והרמה לאזור המוזרק 
טיפול וטשטוש יעיל של צלקות אקנה 
מיצוק אזור הצוואר והמחשוף 
שיפור מרקם העור והאלסטיות שלו

תוצאותיו של הטיפול ברדיאס נראות לעין מרגע ההזרקה והתוצאה נשמרת לתקופה של מינימום שנה!