לאשה

לאישה

נטע אוסצ׳וב, קוסמטיקאית ובעלת ״netali charm״ – קליניקה לאסתטיקה רפואית, 45, נשואה+3, רמת אביב

אמא שלי רופאת עור וקוסמטיקאית ותיקה, שחיה את התחום. פיתחתי תשוקה למקצוע בגיל צעיר מאוד, בעקבותיה. התחלתי ללמוד קוסמטיקה ברוסיה ובגיל 24 עליתי לישראל. אחרי תקופת התאקלמות מצאתי את מקומי בארץ והתחלתי לעבוד כטכנאית לייזר בקליניקה לאסתטיקה רפואית. נחשפתי לידע עצום. במקביל למדתי קוסמטיקה רפואית ובעידוד הלקוחות פתחתי עסק משלי. משם הקריירה התחילה לשגשג. אני לומדת תמיד אצל הטובים ביותר, יש לי ניסיון של שני עשורים ואני משתמשת בחומרים הטובים ביותר, ומתאימה ללקוח טיפול ייחודי, בשילוב אינטואיציה וידע מקצועי.

עבודתי היא סוג של שליחות. אני כמו אמא של לקוחותיי והכרת התודה שלהן מרגשת. אני לוקחת אותן למסע איתי. יש לי קשר עמוק איתן. נשים הרות שבאו אלי שולחות היום את בנותיהן המתבגרות לטיפולים, וזה מדהים.

התחום הבולט אצלי בקליניקה הוא אנטי אייג׳ינג. יש לי מכשור ברמה הגבוהה ביותר ואני עובדת בטכנולוגיות LDM LED (אולטרסאונד), (Fractional) C.energy, IPL, PLASMAGE. בקליניקה יש צוות רופאים מומחים שמשיגים עבור הלקוחה את התוצאות המקסימליות, האסתטיות והטבעיות ביותר. הסוד להצלחה הוא כשאסתטיקה, מדע וטכנולוגיה נפגשים.

מה שממלא אותי בחיים, חוץ מהעבודה, הוא הילדים, המשפחה והחברים, ותרגול עקבי של פילאטיס.

עברתי הרבה בחיים ומה שחיזק אותי היה לימודי קבלה וחיבור לעצמי ולרוחניות, וזה מקור ההשראה שלי. אני מאמינה בכוחות שלי ומודעת לעצמי.

במקצוע שלי, להיות אישה זה רק יתרון. יותר קל ללקוחה להיפתח לאישה שמטפלת בה בתחום האסתטי. אני כמו פסיכולוגית וחייבת להיות כימיה ביני לבין הלקוחות.

פייסבוק: Netali Charm – אסתטיקה וקוסמטיקה רפואית מתקדמת ברמת אביב, אינסטגרם: netali_charm, netali-charm.com

קליניקה לאסטתיקה רפאוית